Politika

 

Sadece Bakanlar Bakanlığı’nın son kurul toplantısından yine bir sonuç çıkmadı.Uzun süren bakışmalar neticesinde toplantının başlayıp da bittiğinden haberi olmayan bakanlar kararsızname ile ilgili olarak da yine bir halttan haberlerinin olmadığına dolayısıyla da onaylanacak bir kararın da olmadığına oy birliğiyle onay verdiklerinden emin olmadıklarını ifade ettiler.

 

Türkiye Milli Avunma Bakanlığı ise Türkiyede yapımı tamamlanır tamamlanmaz Sefaköy- Venüs – Ay arası dolmuşa başlayan Türk uzay mekiği “Teflon” için seri üretim kararı aldı.Bu sebeple açılan İhaleye katılım müthişti!

 

Katılımcı “ihalistler” arasında Toki’ nin de yer almasına ise tepkiler büyüktü.

Milli Avunma Bakanlığı bu konuda sert bir dille Tokiyi uyardı.Tokinin ortalık yerde uyarılması Din ve Diyanet İşleri Bakanlığının ve halkın sokağa dökülmesine sebep vererek büyük bir infial yarattı.Ahlak ve Zabıta masası Başkan vekili Koralttan infialın daha fazla büyümemesi için önlem paketini açtı.Koralttanın açtığı paketi daha da büyük infial yarattı.Çıkan arbedede kiyamet ve paket koptu ,Seda Sayan duruma duyduğu üzüntüyü dile getirdikten sonra Kopuk Şeyler adlı bir sabah programı başlattı.Programın ilk günü içeriği sebebiyle Rtük tarafından 365 gün 8760 saat yayın yasağı aldı.Yasağın kalkacağı süre içinde boş kalmasın maksatlı aynı sabah alelacele Ayıpşeyler ve Bundan Kalkınma Bakanlığı kurularak başkanlığına Seda Sayan getirildi.

 

Sağlık

 

Sentetisyen Uzman Jinekolog Prof Dr Mehmet Kukuleta kadınlara müjdeli haber verdi.

Botoks artık heryerde!

Konuya ilişkin açıklama yapmaya utanan Dr Kukuleta Geldinmi Cinsel Sorunlar Polikliniği kurucusu ve 9 çocuk 46 torun sahibidir.Sorularınız için uzmanlık alanında uzman Kukuleta’nın iletişim bilgileri ekranın sağ en alt köşesinde gözü bantlı olarak yer almaktadır.Telefonu sessizdedir.

 

Bunun yanısıra bir sevindirici haber daha . 128ci kez mutasyon,adaptasyon ,depresyon geçiren ve üstüne sünnet de geçirerek islamiyet de kazanan yeni tip Korona virüsü için yurdumuzda yeni ve etkili farz bir aşı tipi geliştirilmiştir.Bu sebeple kurulan Aşısal Alan Araştırma Dilimi bünyesinde Vücudumuzda Aşı Olmadık Yer Kaldı mı Araştırma Ana Bilim Dalı Başkanı Seracettin Kaderci yaptıkları arama tarama ve arkelojik çalışmalar neticesinde aşı olmaya uygun dar alanda kısa paslaşmalar bulduklarını farz aşı Dümtech ‘in bu tip Koronayı evelallah yerle yeksan edeceğini bildirmiştir.Aşının taksonomisi ve saksofonisi ile ilgili sorularınız ve ayrıntılı bilgi için herbokolog.com sitesine girerek konunun azmanlarıyla görüşebilirsiniz.

 

Biraz da sanat..

 

Fuzuli İşler Müdürlüğünün Beykoz’da başlattığı ve yaklaşık yıllarca sürecek olan kiminki açık kiminki kapalı konulu bienalden toplanacak gelirin her zamanki gibi kimselilere verileceği bildirildi.

Aynı çatı altında önümüzdeki ay başlayacak olan ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ temalı gözyaşartıcı boya sergisi için de geriye sayım başlamış bulunmakta.Serginin bomba etkisi yaratacağı rivayetler arasında.

 

Sosyal Hayat

 

Döndünmü Travestileri Koruma Derneği başkanı Remziye Eskiremzi derneğin maddi sıkıntıları olduğunu bağış yapmak isteyen kişilerin ‘bu pahalılıkta bi işe yaramaz oldu zati’ ‘ gibi manevi desteği bırakıp maddi bağışta bulunmalarını bunun için de KesSEM sitesine giderek hesap bilgilerinden kendilerine yardım yapılabilineceğini belirtmiştir.Bir hatırlatma olarak da iletişim için verilen telefon numaralarının gece 10 sabah 5 arası aranmaması gerektiğini yardımın öyle olmadığını dile getirmiştir.

 

Kötü Haber!

 

Ossuruktan Tayyare Havacılık Okulu 1902 yılı mezunu Kaptan Pilot Necamettin İmdat ‘in kullandığı CeyarUing69 tipi yolcu uçağı Sakarya açıklarında yardımcı pilot ile aşırı muhalefete tutularak elektrik direğine çarpmış 27 yolcu 2 hostes ve pilotların toplamı annemin yaşının yarısıysa kaç yolcu telef olmuştur şaşırtmalı sorusundaki miktarda yolcusuyla beraber tarihe pilotları ruhen ayrı düşen ilk uçak olarak geçmiştir.

Kapalı kutu yolcu Necla Sırtutmaz’ın uçak düşmeden önce yakınlarına attığı son kayıt içeriğindeki 18 altı ve belaltı yasağı gerektiren küfür içeriği sebebiyle yayından geçici olarak kaldırılıp youtube a düşmüştür.Tiktok’ta da bulabileceğiniz bu acı haberin ardından tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.

 

Hava Durumu

Herşey güzel olacak!

 

Haberleri izlediniz.

 

Yayın akışımızda şimdi Esra Erol’un başrolünü oynadığı Buldumcuk Evlilik programı ardından gecenin kör bi vaktinde Lanet Tarık Aldatma Artık adlı dizi o da bitince takatınız kaldıysa

25089 cu bölümüyle Ertuğrul adlı dizi yer alacaktır.

Yarışma Programı O Ensest Türkiye ile yayın akışımız bir akışkanlık kazanacak ardından kendini sevememe konusunun işleneceği Ruhum Darda Kurtar Beni Arda’da psikolojik tespitleriyle Psikoterapist Dr Arda Ruhudarda sizlerle olacaktır.

 

Her zamanki gibi hepinize ‘iyi seyirler’

 

Demet Demirkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü